Sony KD-65X85L 65" 4K HDR TV BRAVIA , Full Array LED, 4K HDR Processor X1, XR Motion Clarity,...
KD65X85LB.CEISONY
Безплатна доставка
Поръчка по телефона
Изпрати запитване
Добави в любими
Спецификации
  • Размер на екрана, inch
    65" (165.10 cm)
  • Вид на екрана
    Flat
  • Технология
    LED
  • Резолюция
    3840x2160
  • Smart функция
    Android TV
  • Динамичен контраст
    Dynamic Contrast Enhancer
  • Честота, Hz
    120Hz
  • Тунер
    DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2
  • Аудио
    10W + 10W, X-Balanced Speaker, Dolby Atmos
  • Мрежа
    Ethernet
  • Безжична мрежа
    Wi-Fi Built in
  • Bluetooth
    Bluetooth
  • Изводи за свързване
    4 HDMI, 2 USB, RF in, Composite video in, Digital Audio out, eARC, IF in
  • Енергиен клас
    F
  • Консумация, kWh/1000h
    101 kWh
  • Размери с поставка (Ш, Д, В), cm
    144.7 x 33.6 x 90.7 cm
  • Цвят
    Black
  • VESA размер, mm
    300 x 300 mm