Sony KD-55X85L 55" 4K HDR TV BRAVIA, Full Array LED, 4K HDR Processor X1, XR Motion Clarity,...
KD55X85LAEPSONY
Безплатна доставка
Поръчка по телефона
Изпрати запитване
Добави в любими
Спецификации
  • Размер на екрана, inch
    55" (139.70 cm)
  • Вид на екрана
    Flat
  • Технология
    LED
  • Резолюция
    3840x2160
  • Smart функция
    Android TV
  • Динамичен контраст
    Dynamic Contrast Enhancer
  • Честота, Hz
    120Hz
  • Тунер
    DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2
  • Аудио
    10W + 10W, X-Balanced Speaker, Dolby Atmos
  • Мрежа
    Ethernet
  • Безжична мрежа
    Wi-Fi Built in
  • Bluetooth
    Bluetooth
  • Изводи за свързване
    4 HDMI, 2 USB, RF in, Composite video in, Digital Audio out, eARC, IF in
  • Енергиен клас
    F
  • Консумация, kWh/1000h
    76 kWh
  • Размери с поставка (Ш, Д, В), cm
    122.8 x 33.6 x 78.4 cm
  • Цвят
    Black
  • VESA размер, mm
    300 x 300 mm
  • Гаранция, м.
    24 месеца
  • Тегло, кг.
    24 кг.
  • Smart асистент
    Google TV
Отзиви за продукта
Добави коментар
Оценете продукта
Потвърждавам, че съдържанието НЕ съдържа лични данни.
Подобни продукти
Samsung 55" 55S85F OLED Smart Ultra HD 4K 100Hz ( Up to... - 1Samsung 55" 55S85F OLED Smart Ultra HD 4K 100Hz ( Up to... - 2
Hisense 75" E8Q, 4K Ultra HD 3840x2160, ULED, Quantum... - 1Hisense 75" E8Q, 4K Ultra HD 3840x2160, ULED, Quantum... - 2
Samsung 75" 75Q7F QLED Smart 4K Ultra HD 50Hz Model 2025... - 1Samsung 75" 75Q7F QLED Smart 4K Ultra HD 50Hz Model 2025... - 2
Samsung 48" 48S90F OLED Smart Ultra HD 4K 100Hz (Up to... - 1Samsung 48" 48S90F OLED Smart Ultra HD 4K 100Hz (Up to... - 2
Philips 55OLED770/12, 55" UHD 4K OLED 120Hz Ultra-low... - 1Philips 55OLED770/12, 55" UHD 4K OLED 120Hz Ultra-low... - 2
Samsung 75" 75QN85F Neo QLED Ultra HD 4K Mini LED Smart... - 1Samsung 75" 75QN85F Neo QLED Ultra HD 4K Mini LED Smart... - 2
Sony K-65S35 65" 4K HDR TV BRAVIA 3 ,Direct LED,4K HDR... - 1Sony K-65S35 65" 4K HDR TV BRAVIA 3 ,Direct LED,4K HDR... - 2
Samsung 75" 75Q8F QLED Smart 4K Ultra HD 50Hz Model 2025... - 1Samsung 75" 75Q8F QLED Smart 4K Ultra HD 50Hz Model 2025... - 2
Hisense 65" U8Q, 4K Ultra HD 3840x2160, Mini Led Pro,... - 1Hisense 65" U8Q, 4K Ultra HD 3840x2160, Mini Led Pro,... - 2
Sony KD-55X85L 55" 4K HDR TV BRAVIA, Full Array LED, 4K... - 1Sony KD-55X85L 55" 4K HDR TV BRAVIA, Full Array LED, 4K... - 2
Samsung 55" 55S90F OLED Smart Ultra HD 4K 100Hz (Up to... - 1Samsung 55" 55S90F OLED Smart Ultra HD 4K 100Hz (Up to... - 2