LG 55QNED70A6A, 55" 4K QNED HDR Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 /...
55QNED70A6ALG
Безплатна доставка
Поръчка по телефона
Изпрати запитване
Добави в любими
Спецификации
  • Размер на екрана, inch
    55" (139.70 cm)
  • Вид на екрана
    Flat
  • Технология
    QNED
  • Резолюция
    3840x2160
  • Smart функция
    webOS Smart TV
  • Честота, Hz
    60Hz
  • Тунер
    DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
  • Аудио
    20W, 2.0ch, Clear Voice Pro, LG Sound Sync, AI Sound, WOW Orchestra
  • Мрежа
    Ethernet
  • Безжична мрежа
    Wi-Fi Built in
  • Bluetooth
    Bluetooth
  • Изводи за свързване
    3 HDMI, 1 USB, 2 RF in, Digital Audio Out (Optical)
  • Енергиен клас
    G
  • Консумация, kWh/1000h
    84 kWh
  • Размери с поставка (Ш, Д, В), cm
    123.6 x 23.5 x 77.2 cm
  • Цвят
    Black
  • VESA размер, mm
    300 x 200 mm
  • Гаранция, м.
    24 месеца
  • Тегло, кг.
    15.8 кг.
  • Други
    a7 AI Processor 4K Gen8, Magic Remote Control
Отзиви за продукта
Добави коментар
Оценете продукта
Потвърждавам, че съдържанието НЕ съдържа лични данни.
Подобни продукти
Hisense 55" A6Q, 4K Ultra HD 3840x2160, DLED, DFA,... - 1Hisense 55" A6Q, 4K Ultra HD 3840x2160, DLED, DFA,... - 2
Samsung 43" 43Q8F QLED Smart 4K Ultra HD 50Hz Model 2025... - 1Samsung 43" 43Q8F QLED Smart 4K Ultra HD 50Hz Model 2025... - 2