LG 32LQ631C0ZA, 32" LED Full HD TV, 1920x1080, DVB-T2/C/S2, WebOS, WiFi 802.11ac, Active HDR,...
32LQ631C0ZALG
Безплатна доставка
Поръчка по телефона
Изпрати запитване
Добави в любими
Спецификации
  • Размер на екрана, inch
    32" (81.28 cm)
  • Вид на екрана
    Flat
  • Технология
    LED
  • Резолюция
    1920x1080
  • Smart функция
    webOS Smart TV
  • Честота, Hz
    50Hz
  • Тунер
    DVB-T2/C/S2
  • Аудио
    Clear Voice III
  • Мрежа
    Ethernet
  • Безжична мрежа
    Wi-Fi Built in
  • Bluetooth
    Bluetooth
  • Изводи за свързване
    2 HDMI, 2 USB, Digital Audio out
  • Енергиен клас
    F
  • Консумация, kWh/1000h
    27 kWh
  • Размери с поставка (Ш, Д, В), cm
    73.6 x 18.0 x 46.4 cm
  • Цвят
    Black
  • VESA размер, mm
    200 x 200 mm