Epson EH-TW7100 Home Cinema, 4K Pro UHD Super Resolution,16:9, Full HD 1080p 3D, 3 000 lumens,...
V11H959040EPSON
Специална цена. Валидност до 15.05.2026г.
Безплатна доставка
Поръчка по телефона
Изпрати запитване
Добави в любими
Спецификации
  • Други
  • Технология
    3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter
  • Яркост, lumens
    3 000 ANSI Lumens
  • Разд. способност
    4K PRO-UHD
  • Размер на екрана, inch
    40" ~ 500"
  • Поддържане на формати
    16:9
  • Звук
  • Шум при работа, dB
    32 dB (Normal), 24 dB (ECO)
  • Коефициент на увеличение
    Manual, Factor: 1 - 1.62
  • Късофокусен
    no (Projection Distance Wide/Tele 2.95 m - 4.77 m ( 100 inch screen))
  • Опция за безжично прожектиране
    Wireless LAN capable
  • Входове
    USB 2.0 Type A (2x), USB 2.0 Type Mini-B, Stereo mini jack audio out, Bluetooth
  • HDMI
    2 HDMI in
  • Лампа, W
    UHE, 250W