Philips 27E1N5600HE, 27" IPS WLED, 2560x1440@75Hz, 4ms GtG, 1ms MPRT, 300cd m/2, 1000:1, Mega...
27E1N5600HE/00PHILIPS
Безплатна доставка
Поръчка по телефона
Изпрати запитване
Добави в любими
Спецификации
  • Размер на екрана, inch
    27" (68.58 cm)
  • Вид на екрана
    Flat
  • Широкоекранен
    16:9
  • Технология
    WLED
  • Тип на матрицата
    IPS
  • Тип на дисплея
    Anti-Glare
  • Сензорен дисплей
  • Резолюция
    2560x1440
  • Разстояние м/у точките, mm
    0.2331 x 0.2331 mm
  • Време за реакция, ms
    4ms
  • Честота на опресняване, Hz
    75Hz
  • Яркост, cd/m2
    300cd/m2
  • Статичен контраст
  • Динамичен контраст
    Mega Infinity DCR
  • Ъгъл на видимост H/ V
    178° / 178°
  • Честота H/ V
    30 - 114 kHz/48 - 75 Hz
  • Тип синхронизация
    FreeSync
  • Тунер
  • Вградени говорители
    5W x2
  • HDMI
    HDMI
  • DVI
  • Display port
    DisplayPort
  • Последователно свързване
  • VGA
  • USB-C
    USB Type-C (Power 65W, DP Alt)
  • USB хъб
    4 USB 3.2
  • Наклон
    -5° ~ 20°
  • Хоризонтално завъртане
  • Вертикално завъртане
    ± 90°
  • Регулиране на височина
    130 mm
  • Размери с поставка (Ш, Д, В), cm
    61.4 x 21.2 x 52.4 cm
  • Цвят
    Black
  • VESA размер, mm
    100 x 100 mm