AOC Q27G3XMN/BK, 27" VA Backlight type MiniLED, 2560x1440@180Hz, 1ms GtG, 1000cd/m2, 3000:1, DCR...
Q27G3XMN/BKAOC
Безплатна доставка
Поръчка по телефона
Изпрати запитване
Добави в любими
Спецификации
  • Размер на екрана, inch
    27" (68.58 cm)
  • Вид на екрана
    Flat
  • Широкоекранен
    16:9
  • Технология
    MiniLED
  • Тип на матрицата
    VA
  • Тип на дисплея
    Anti-Glare
  • Сензорен дисплей
  • Резолюция
    2560x1440
  • Време за реакция, ms
    1ms
  • Честота на опресняване, Hz
    180Hz
  • Яркост, cd/m2
    1000cd/m2
  • Статичен контраст
  • Динамичен контраст
  • Ъгъл на видимост H/ V
    178° / 178°
  • Тип синхронизация
    Adaptive-Sync
  • Тунер
  • Вградени говорители
  • HDMI
    2 HDMI
  • DVI
  • Display port
    DisplayPort
  • Последователно свързване
  • VGA
  • USB-C
  • USB хъб
  • Наклон
    -3.5° ~ 21.5°
  • Хоризонтално завъртане
  • Вертикално завъртане
    yes
  • Регулиране на височина
    130 mm
  • Размери с поставка (Ш, Д, В), cm
    61.4 x 30.3 x 40.3 (53.3) cm
  • Цвят
    Black/Red
  • VESA размер, mm
    100 x 100 mm