AOC Q27B3CF2, 27" IPS WLED, 2560x1440@100Hz, 4ms GtG, 1ms MPRT, 350cd m/2, 1300:1, 20M:1 DCR,...
Q27B3CF2AOC
Безплатна доставка
Поръчка по телефона
Изпрати запитване
Добави в любими
Спецификации
  • Размер на екрана, inch
    27" (68.58 cm)
  • Вид на екрана
    Flat
  • Широкоекранен
    16:9
  • Технология
    WLED
  • Тип на матрицата
    IPS
  • Тип на дисплея
    Anti-Glare
  • Сензорен дисплей
  • Резолюция
    2560x1440
  • Време за реакция, ms
    4ms
  • Честота на опресняване, Hz
    100Hz
  • Яркост, cd/m2
    350cd/m2
  • Статичен контраст
  • Динамичен контраст
  • Ъгъл на видимост H/ V
    178° / 178°
  • Тип синхронизация
    Adaptive-Sync
  • Тунер
  • Вградени говорители
    2W x2
  • HDMI
    HDMI
  • DVI
  • Display port
  • Последователно свързване
  • VGA
  • USB-C
    USB Type-C (Power 65W, DP Alt)
  • USB хъб
    2 USB 3.2
  • Наклон
    -5° ~ 25°
  • Хоризонтално завъртане
  • Вертикално завъртане
  • Регулиране на височина
    110 mm
  • Размери с поставка (Ш, Д, В), cm
    62.0 x 23.0 x 51.0 cm
  • Цвят
    Black
  • VESA размер, mm
    100 x 100 mm
  • Гаранция, м.
    36 месеца
  • Тегло, кг.
    8.62 кг.
  • Рамка
    Ultra Narrow
  • Други
    FlickerFree, Low Blue Mode; Headphone out
  • Web камера, MP
  • Ethernet (RJ-45) порт
  • Енергиен клас
    E
  • Консумация, kWh/1000h
    21 kWh
  • Smart OS
Отзиви за продукта
Добави коментар
Оценете продукта
Потвърждавам, че съдържанието НЕ съдържа лични данни.
Свързани продукти
Подобни продукти
AOC Q24P2Q, 23.8" IPS WLED, 2560x1440@75Hz, 4ms GtG,... - 1AOC Q24P2Q, 23.8" IPS WLED, 2560x1440@75Hz, 4ms GtG,... - 2
Lenovo ThinkVision T27i-30 27" FHD IPS, 16:9, 1920x1080,... - 1Lenovo ThinkVision T27i-30 27" FHD IPS, 16:9, 1920x1080,... - 2