Huawei FreeBuds SE 3 ULC-CT020 Black
6942103140112HUAWEI
Специална цена. Валидност до 31.05.2026г.
Поръчка по телефона
Изпрати запитване
Добави в любими
Спецификации
  • Тип
    In-ear
  • Тип на свързване
    Bluetooth 5.4
  • Конектор
    N/A
  • Микрофон
    Dynamic driver: 10.0 mm dynamic driver unit
  • Шумопотискане
    Call noise cancellation/Multi-EQ
  • Контрол на звука
    Double-tap: Play/pause music, answer/end a call, Triple-tap: Play the next track
  • Дължина на кабела, m
    Hall effect sensor/Touch sensor
  • Цвят
    Black
  • Гаранция, м.
    24 месеца
  • Тегло, кг.
    0.067 кг.
  • Честотен обхват, Hz
    20 Hz - 20 KHz
  • Други
    IP54 Dust- and Splash-Resistance; Earbuds: 33.6 x 17.8 x 18.1 mm; Charging case: 50.4 x 50.3 x 23.4 mm, 33 g; Each earbud: 33.6 x 17.8 x 18.1 mm, 3.8 g