Dell 18.5in LED KMM DKMMLED185-204, DKMMLED185-204
481-BBBIDELL
Безплатна доставка
Поръчка по телефона
Изпрати запитване
Добави в любими
Спецификации
  • Устройство, тип
    Rackmount LED Console (keyboard with Integrated 80 mm x 45 mm touchpad with palm rejection, monitor - 18.5-inch LED-backlit widescreen, mouse - 2 buttons)
  • Брой поддържани устройства/потребители
  • Бр. портове
    2x USB 3.0
  • Отдалечено управление
  • Гаранция, м.
    12 месеца
  • Тегло, кг.
    1 кг.
  • Размери, mm
    430.4 x 9.9 x 254.6 mm (monitor size)
  • Тегло, kg
    1.29 kg
  • Други
    Monitor - 18.5” LED-backlit a-Si TFT-LCD module access, 1366 x 768 WXGA screen with VGA connection