Lanberg rack cabinet 19" free-standing 32U/600X1000 (FLAT PACK) with mesh door LCD black
FF01-6032-23BLLANBERG
Безплатна доставка
Поръчка по телефона
Изпрати запитване
Добави в любими
Спецификации
  • Тип
    Free standing, Self-assembly
  • Размер, inch
    19"
  • Форм-фактор
    32U
  • Широчина, mm
    600 mm
  • Дълбочина, mm
    1000 mm
    1676 mm
    Working depth: 880 mm