Lanberg rack cabinet 19" free-standing 32U / 600x600 self-assembly flat pack, black
FF01-6632-12BLANBERG
Безплатна доставка
Поръчка по телефона
Изпрати запитване
Добави в любими
Спецификации
  • Тип
    Free standing, Self-assembly
  • Размер, inch
    19"
  • Форм-фактор
    32U
  • Широчина, mm
    600 mm
  • Дълбочина, mm
    600 mm
    1603 mm
    Working depth: 520 mm; Internal width spacing between rack rails: 450 mm
  • Максимален товар, kg
    800 kg
  • Тегло, kg
    71 kg
  • Предни врати, тип
    Tempered glass, 5 mm thickness
  • Странични панели
    Side panel thickness: 1mm; High grade cold rolled steel, powder coated
  • Заден панел
    Metal
  • Заключване
    Front lock, Rear lock, Side locks
  • Включени аксесоари
    Legs, Wheels with brake, Ventilation panel (2 fan's), M6 screws
  • Брой секции
    Single-section
  • Слот за вентилатори
    yes (ncluded 2 fans 230V in top cover)
  • Стандарти
  • Цвят
    Black
  • Други
    Weatherproof rating: IP20; Floor panel: 4 castors with brake + adjustable legs
  • Гаранция, м.
    24 месеца
  • Тегло, кг.
    71 кг.
Отзиви за продукта
Добави коментар
Оценете продукта
Потвърждавам, че съдържанието НЕ съдържа лични данни.
Подобни продукти
Formrack 19" Server rack 26U 600/1000mm, perforated front... - 1
Formrack 19" Free standing rack 42U 800/800mm, height:... - 1
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 22U/600x800 (flat... - 1Lanberg rack cabinet 19" free-standing 22U/600x800 (flat... - 2
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 27U/600x600 (flat... - 1Lanberg rack cabinet 19" free-standing 27U/600x600 (flat... - 2
Formrack 19" Free standing rack 36U 800/1000mm, height:... - 1
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 37U/600X600 (FLAT... - 1Lanberg rack cabinet 19" free-standing 37U/600X600 (FLAT... - 2
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 37U / 600x600... - 1Lanberg rack cabinet 19" free-standing 37U / 600x600... - 2
Formrack 19" Free standing rack 42U 600/1200mm, height:... - 1
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 27U / 600x800... - 1Lanberg rack cabinet 19" free-standing 27U / 600x800... - 2
Lanberg rack cabinet 19" free-standing 32U/600X600 (FLAT... - 1Lanberg rack cabinet 19" free-standing 32U/600X600 (FLAT... - 2